Eaton LASTSCH DDC-125/2-SK - 6098931
Artikelnummer: 21549664 | Fabrikantnummer: 6098931 | EAN: 8711426109094
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6098931. Het EAN nummer is 8711426109094. Het interne artikelnummer is 21549664.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Dumeco
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 83 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 0 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 98 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 0 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 0 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 0 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 800 - 800 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 0 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product