Eaton NZM lastscheider ip20 4P 800a - 119890
Artikelnummer: 21264899 | Fabrikantnummer: 119890 | EAN: 4015081177387
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 800A, uitvoering als hoofdschakelaar, uitvoering als werkschakelaar, 4 polen, uitvoering als noodstopinrichting, bedieningselement zwart, uitvoering lastscheider, 1 schakelaars,
Het productnummer van de fabrikant is 119890. Het EAN nummer is 4015081177387. Het interne artikelnummer is 21264899.
Aanvullende informatie
Lastscheider N.. DC in de speciale uitvoering voor maximaal 1500 VDC zijn 1- of 2-polig bruikbaar. Deze voldoen aan de scheidereigenschappen ook voor geaarde IT-netwerken. Toebehoren zoals bijv. brugmodules, aansluitklemmen en deurkoppelingshandgrepen maken de individuele inbouw in de meest uiteenlopende verdelersystemen mogelijk. Hulpcontacten, spanningsafschakelspoelen en afstandsbedieningen maken signalering en automatisering mogelijk. Aanwijzingen: Hoofdschakelaareigenschappen inclusief dwangmatigheid conform IEC/EN 60204 en VDE 0113. Scheidereigenschappen conform IEC/EN 60947-3 en VDE 0660. Aansluittechniek: voor 2-polig schakelen is een serieschakeling overeenkomstig de gegeven aansluitmogelijkheden nodig. Zie toebehoren brugbouwsets. Schakelaar niet combineerbaar met steek-/uitrijtechniek en/of aansluiting op achterzijde.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 280 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 0 kA |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 0 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 0 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 0 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 0 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Hoogte | 207 mm |
| Diepte | 401 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 34 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 0 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product