Eaton Lastscheider NS2,3P 250a maximaal beveiliging=2500a ul-gecert. - 102686
Artikelnummer: 22352931 | Fabrikantnummer: 102686 | EAN: 4015081025466
Omschrijving
Eaton Industries MCCB vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 250A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 102686. Het EAN nummer is 4015081025466. Het interne artikelnummer is 22352931.
Aanvullende informatie
NZM
Molded Case Switch, N2, Lastscheiders, 3-polig, Schakelvermogen SCCR 480Y/277 V 60 Hz Icu: 100 kA, Schakelvermogen SCCR 600Y/347 V 60 Hz Icu: 50 kA, Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom In = Iu: 250 A, nominale stroom = nominale continu stroom In = Iu: 250 A, Norm/goedkeuring: UL/CSA, IEC, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Schroefaansluiting, Beveiligingsfunctie: Hoofdschakelaars/scheiders
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Molded Case Switch, N2, Lastscheiders, 3-polig, Schakelvermogen SCCR 480Y/277 V 60 Hz Icu: 100 kA, Schakelvermogen SCCR 600Y/347 V 60 Hz Icu: 50 kA, Nominale bedrijfsstroom = nominale continu stroom In = Iu: 250 A, nominale stroom = nominale continu stroom In = Iu: 250 A, Norm/goedkeuring: UL/CSA, IEC, Inbouwtechniek: Vast ingebouwd, Schroefaansluiting, Beveiligingsfunctie: Hoofdschakelaars/scheiders
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2500 - 2500 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 48 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Lastscheider NS2,3P 250a maximaal beveiliging=2500a ul-gecert.
Artikelnummer: 22352931
Fabrikantnummer: 102686