Eaton Lastscheider ip65 2P 20a - 200028
Artikelnummer: 22354669 | Fabrikantnummer: 200028 | EAN: 4015082000288
Omschrijving
Lastscheider T0-1-102/XES 20A, 2p
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 200028. Het EAN nummer is 4015082000288. Het interne artikelnummer is 22354669.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Diepte | 43 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Breedte | 48 mm |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 6 kA |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aantal schakelaars | |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | A |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | - V |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product