Eaton Lastscheider ip20 3P 60a - 191854
Artikelnummer: 22354525 | Fabrikantnummer: 191854 | EAN: 4015081923755
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider
Het productnummer van de fabrikant is 191854. Het EAN nummer is 4015081923755. Het interne artikelnummer is 22354525.
Aanvullende informatie
Lastscheider, Assortiment: Lastscheider, Hoofdschakelaar, Werkschakelaars, UL98, Typekenner: R9, STOP-functie: Optioneel, zonder draaigreep en aandrijfas, Informatie over de uitlevering: Hulpschakelaarcontact of nulleider naderhand monteerbaar., 3-polig, beschermingsgraad: IP20, Bouwvorm: tussenbouw, nominale continu stroom: Iu = 60 A, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, CSA, UL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
R9 UL98 Switch-disconnector
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 78 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 0 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0 kA |
| Hoogte | 132 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 0 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 0 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 60 A |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 55 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product