Eaton LP-Star Compacte Centrale incl. webmodule, max. 80 armaturen, max. 133 W (1u) - 40071362123
Artikelnummer: 23227851 | Fabrikantnummer: 40071362123 | EAN: 4012539343257
Omschrijving
Compacte centrale incl. webmodule, max. 80 armaturen, max. 133 W (1u)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071362123. Het EAN nummer is 4012539343257. Het interne artikelnummer is 23227851.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
LP-Star
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Lengte | 550 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Functiebehoud | Overig |
| Vrijstaand | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Kabelinvoer | Bovenop |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Nom. spanning | - V |
| Vermogen | W |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Functie | Centrale |
| Plaatsing van de batterij | Intern |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton LP-Star Compacte Centrale incl. webmodule, max. 80 armaturen, max. 133 W (1u)
Artikelnummer: 23227851
Fabrikantnummer: 40071362123