Eaton Blessing centrale - 40071362481
Artikelnummer: 22575333 | Fabrikantnummer: 40071362481 | EAN: 4012539343356
Omschrijving
Compacte noodverlichtingscentrale, max. 80 armaturen, max. 540 W (1u)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071362481. Het EAN nummer is 4012539343356. Het interne artikelnummer is 22575333.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
LP-Star
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 260 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Hoogte | 730 mm |
| Vrijstaand | Nee |
| Nom. spanning | - V |
| Vermogen | W |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product