Eaton Luchtfilter met fan 156/171 M³/H uitsnede 223x223 MM ip54 - 167290
Artikelnummer: 22620215 | Fabrikantnummer: 167290 | EAN: 4015081637935
Omschrijving
Eaton Industries ventilator voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 167290. Het EAN nummer is 4015081637935. Het interne artikelnummer is 22620215.
Aanvullende informatie
Filter fans
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Ventilator voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Filter fans
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Breedte | 252 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Met filter | Ja |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Ja |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Ja |
| Meetvermogen | 18 W |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Debiet, vrijuitblazend | 171 m³/h |
| Geluidsemissie | 40 dB(A) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Met beschermhoes | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 240 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Luchtfilter met fan 156/171 M³/H uitsnede 223x223 MM ip54
Artikelnummer: 22620215
Fabrikantnummer: 167290