Eaton Luchtfilter met fan uv-bestendige kunststof 233/265 M³/H uitsnede 22 - 167299
Artikelnummer: 22620220 | Fabrikantnummer: 167299 | EAN: 4015081638017
Omschrijving
Eaton Industries ventilator voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 167299. Het EAN nummer is 4015081638017. Het interne artikelnummer is 22620220.
Aanvullende informatie
Filter fans
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Ventilator voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Filter fans
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Breedte | 252 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Meetvermogen | 45 W |
| Met filter | Ja |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Ja |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Ja |
| Debiet, vrijuitblazend | 265 m³/h |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Geluidsemissie | 42 dB(A) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Met beschermhoes | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 240 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Luchtfilter met fan uv-bestendige kunststof 233/265 M³/H uitsnede 22
Artikelnummer: 22620220
Fabrikantnummer: 167299