Eaton Dilem magneetschakelaar DC 4KW 9a ac3 schroefaansluiting 3cont - 010325
Artikelnummer: 20376730 | Fabrikantnummer: 010325 | EAN: 4015080103257
Het productnummer van de fabrikant is 010325. Het EAN nummer is 4015080103257. Het interne artikelnummer is 20376730.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILEM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 54 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 58 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.6 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 3 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 3.7 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 220 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20376730
Fabrikantnummer: 010325