Eaton MCCB's & Accessoires NZM Foutstroomspoel, binnendiameter 70MM - 193762
Artikelnummer: 24101558 | Fabrikantnummer: 193762 | EAN: 9010238038431
Omschrijving
NZM foutstroomspoel, binnendiameter 70mm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193762. Het EAN nummer is 9010238038431. Het interne artikelnummer is 24101558.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 35 mm |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Hoogte opening | 0 - 0 mm |
| Breedte opening | 0 - 0 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton MCCB's & Accessoires NZM Foutstroomspoel, binnendiameter 70MM
Artikelnummer: 24101558
Fabrikantnummer: 193762