Eaton MCCB's & Accessoires NZM2, 70ka, 3P, 140a, iec - 191651
Artikelnummer: 25671052 | Fabrikantnummer: 191651 | EAN: 4015081921638
Omschrijving
NZM2, 70kA, 3P, 140A, IEC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 191651. Het EAN nummer is 4015081921638. Het interne artikelnummer is 25671052.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 115 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 160 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Uitschakeltechniek | Elektronisch |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 75 kW |
| Diepte | 190 mm |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 65 kA |
| Nom. continustroom Iu | 140 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 45 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2 - 18 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 56 - 140 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton MCCB's & Accessoires NZM2, 70ka, 3P, 140a, iec
Artikelnummer: 25671052
Fabrikantnummer: 191651