Eaton MCCB's & Accessoires NZM2, 70ka, 3P, 20a, voor insteeksokkel, iec - 113293
Artikelnummer: 25670280 | Fabrikantnummer: 113293 | EAN: 4015081128280
Omschrijving
NZM2, 70kA, 3P, 20A, voor insteeksokkel, IEC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 113293. Het EAN nummer is 4015081128280. Het interne artikelnummer is 25670280.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 105 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Hoogte | 245 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 15 - 20 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 350 - 350 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton MCCB's & Accessoires NZM2, 70ka, 3P, 20a, voor insteeksokkel, iec
Artikelnummer: 25670280
Fabrikantnummer: 113293