Eaton Medusa Installatiekast I113v34f0-HM104 - 6907988
Artikelnummer: 26615688 | Fabrikantnummer: 6907988 | EAN: 9010653026143
Omschrijving
Installatiekast I113V34F0-HM104
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6907988. Het EAN nummer is 9010653026143. Het interne artikelnummer is 26615688.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Medusa
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Diepte | 155 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Inbouwbreedte | 210 mm |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Inbouwhoogte | 45 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 550 mm |
| Soort afdekking | Deksel |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 12 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Totaal aantal groepen | 12 |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Kookgroep | 1-fase |
| Aantal lichtgroepen | 11 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal rijen | 3 |
| Type sluiting | Overig |
| Opgenomen vermogen | 0 W |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Inbouwdiepte | 0 - 0 mm |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 3 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 0 |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 11 |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product