Eaton Meter-bevestigingsrail gegalvaniseerd 375x375mm - 193460
Artikelnummer: 22620567 | Fabrikantnummer: 193460 | EAN: 9010238024113
Omschrijving
Meter-bevestigingsrail gegalvaniseerd voor Ci44, Ci45 en Ci48
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 193460. Het EAN nummer is 9010238024113. Het interne artikelnummer is 22620567.
| Klasse |
Meterbord
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7001 |
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Kleur | Overig |
| Beveiliging | Geen |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Hoogte | 375 mm |
| Aantal fasen | 0 |
| Verlengstuk | Ja |
| Met zekeringensleuf | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Meter-bevestigingsrail gegalvaniseerd 375x375mm
Artikelnummer: 22620567
Fabrikantnummer: 193460