Eaton Metering Emc3p Plug'n'play CT 1600a - EMC3P-P250-1600
Artikelnummer: 25671648 | Fabrikantnummer: EMC3P-P250-1600 | EAN: 9010238044562
Omschrijving
EMC3P Plug'n'Play CT 1600A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EMC3P-P250-1600. Het EAN nummer is 9010238044562. Het interne artikelnummer is 25671648.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1600 A |
| Openingsdiameter | 50 mm |
| Breedte opening | 54 - 54 mm |
| Hoogte opening | 50 - 50 mm |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | 3-Fasen stroomomvormerset |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product