Eaton Metering Emc3p Plug'n'play CT 160a - EMC3P-P240-160
Artikelnummer: 23663887 | Fabrikantnummer: EMC3P-P240-160 | EAN: 9010238044494
Omschrijving
EMC3P Plug'n'Play CT 160A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EMC3P-P240-160. Het EAN nummer is 9010238044494. Het interne artikelnummer is 23663887.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 160 A |
| Openingsdiameter | 15 mm |
| Hoogte opening | 30 - 30 mm |
| Breedte opening | 15 - 15 mm |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | 3-Fasen stroomomvormerset |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product