Eaton Metering Emi3p Rogowski coils 4ka 400MM - EMI3P-ROG4-4KA
Artikelnummer: 25671635 | Fabrikantnummer: EMI3P-ROG4-4KA | EAN: 9010238044234
Omschrijving
EMI3P Rogowski coils 4kA 400mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EMI3P-ROG4-4KA. Het EAN nummer is 9010238044234. Het interne artikelnummer is 25671635.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 120 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 120 - 120 mm |
| Breedte opening | 120 - 120 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Metering Emi3p Rogowski coils 4ka 400MM
Artikelnummer: 25671635
Fabrikantnummer: EMI3P-ROG4-4KA