Eaton Metering Emi3p Rogowski coils 4ka 600MM - EMI3P-ROG6-4KA
Artikelnummer: 25671637 | Fabrikantnummer: EMI3P-ROG6-4KA | EAN: 9010238044241
Omschrijving
EMI3P Rogowski coils 4kA 600mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EMI3P-ROG6-4KA. Het EAN nummer is 9010238044241. Het interne artikelnummer is 25671637.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Openingsdiameter | 185 mm |
| Hoogte opening | 185 - 185 mm |
| Breedte opening | 185 - 185 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Metering Emi3p Rogowski coils 4ka 600MM
Artikelnummer: 25671637
Fabrikantnummer: EMI3P-ROG6-4KA