Eaton Mini hulprelais diler-22(110V50HZ,120V60HZ) 2M 2V - 051774
Artikelnummer: 20452454 | Fabrikantnummer: 051774 | EAN: 4015080517740
Omschrijving
Eaton Industries hulprelais
Het productnummer van de fabrikant is 051774. Het EAN nummer is 4015080517740. Het interne artikelnummer is 20452454.
Aanvullende informatie
Hulprelais, Assortiment: Mini-hulprelais DILER, Toepassing: Hulprelais, Beschrijving: met dwanggeleide contacten, Aansluittechniek: Schroefklemmen, nom. bedrijfsstroom Thermische nominaal stroom 1-polig open bij 50 °C: Ith =Ie= 10 A, nom. bedrijfsstroom AC-15 220 V 230 V 240 V: Ie= 6 A, 380 V 400 V 415 V: Ie= 3 A, Contacten M = maakcontact: 2 M, Contacten V = verbreekcontact: 2 V, uitvoering combinaties Kengetal: 22E, Toepasbaar voor: DILE, Bedieningsspanning: 110 V 50 Hz, 120 V 60 Hz, Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging, beschermingsgraad: IP20, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50011, Aansluitcodering spoel conform EN 50005, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, EN 60947-5-1, VDE 0660, UL, CSA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILER
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 52 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Handbediening | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom | 10 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 220 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Mini hulprelais diler-22(110V50HZ,120V60HZ) 2M 2V
Artikelnummer: 20452454
Fabrikantnummer: 051774