Eaton Mini hulprelais diler-22(230V50/60HZ) 2M 2V - 052508
Artikelnummer: 20452505 | Fabrikantnummer: 052508 | EAN: 4015080525080
Omschrijving
Eaton Industries DILER hulprelais, (bxdxh) 45x51x58mm, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, DIN-rail/schroef, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 052508. Het EAN nummer is 4015080525080. Het interne artikelnummer is 20452505.
Aanvullende informatie
Hulprelais, Assortiment: Mini-hulprelais DILER, Toepassing: Hulprelais, Beschrijving: met dwanggeleide contacten, Aansluittechniek: Schroefklemmen, nom. bedrijfsstroom Thermische nominaal stroom 1-polig open bij 50 °C: Ith =Ie= 10 A, nom. bedrijfsstroom AC-15 220 V 230 V 240 V: Ie= 6 A, 380 V 400 V 415 V: Ie= 3 A, Contacten M = maakcontact: 2 M, Contacten V = verbreekcontact: 2 V, uitvoering combinaties Kengetal: 22E, Toepasbaar voor: DILE, Bedieningsspanning: 230 V 50/60 Hz, Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging, beschermingsgraad: IP20, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50011, Aansluitcodering spoel conform EN 50005, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, EN 60947-5-1, VDE 0660, UL, CSA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILER
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 51 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 58 mm |
| Handbediening | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom | 10 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 220 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product