Eaton Xenergy componenten uitbouw kast H597MM B314MM D9,5MM - 125976
Artikelnummer: 20323166 | Fabrikantnummer: 125976 | EAN: 4015081235742
Omschrijving
Eaton Industries ELATIS XBOARD comp. v. uitbouw kast/lessenaar, metaal, roestvaststaal (RVS), (hxbxd) 610x330x30mm, uitvoering overig, geschikt voor bouwbreedte kast 425mm, geschikt voor bouwhoogte kast 600mm
Het productnummer van de fabrikant is 125976. Het EAN nummer is 4015081235742. Het interne artikelnummer is 20323166.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 610 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 600 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy componenten uitbouw kast H597MM B314MM D9,5MM
Artikelnummer: 20323166
Fabrikantnummer: 125976