Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H150MM B600MM D73MM - 283982
Artikelnummer: 20322847 | Fabrikantnummer: 283982 | EAN: 4015082839826
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. uitbouw kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 283982. Het EAN nummer is 4015082839826. Het interne artikelnummer is 20322847.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 150 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Diepte | 520 mm |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H150MM B600MM D73MM
Artikelnummer: 20322847
Fabrikantnummer: 283982