Eaton T nokkenschakelaar lastscheider ip30 4P 20a - 207403
Artikelnummer: 11155162 | Fabrikantnummer: 207403 | EAN: 4015082074036
Omschrijving
Eaton Industries T 2 lastscheider, breedte 54mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 20A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V,
Het productnummer van de fabrikant is 207403. Het EAN nummer is 4015082074036. Het interne artikelnummer is 11155162.
Aanvullende informatie
AAN-UIT-schakelaar, Assortiment: AAN-UIT-schakelaar, Typekenner: T0, Met zwarte draaigreep en frontplaat, 3-polig + N, beschermingsgraad: Front IP30, Bouwvorm: Verdelerinbouw, Schakelhoek: 90 °, Schakelverhouding: vast, Frontplaat: 0-1, Nom. vermogen AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 5.5 kW, nominale continu stroom: Iu = 20 A, 2 schakelkamer(s), normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 6 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 20 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Diepte | 92 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.32 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 13.3 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product