Eaton T nokkenschakelaar lastscheider ip65 4P 20a - 207109
Artikelnummer: 10560055 | Fabrikantnummer: 207109 | EAN: 4015082071097
Omschrijving
Eaton Industries T 2 lastscheider, breedte 80mm, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, nom. continustroom Iu 20A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V, uitvoering van het bedieningselemen korte draaigreep,
Het productnummer van de fabrikant is 207109. Het EAN nummer is 4015082071097. Het interne artikelnummer is 10560055.
Aanvullende informatie
AAN-UIT-schakelaar, Assortiment: AAN-UIT-schakelaar, Typekenner: T0, Met zwarte draaigreep en frontplaat, 3-polig + N, beschermingsgraad: IP65, Bouwvorm: Opbouw, Schakelhoek: 90 °, Schakelverhouding: vast, Frontplaat: 0-1, Nom. vermogen AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 5.5 kW, nominale continu stroom: Iu = 20 A, 2 schakelkamer(s), normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 80 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Hoogte | 102 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 6 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 20 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 137 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.32 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 13.3 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product