Eaton Dilm aansluitklem stroomrail 16MM² 0-0MM - 240083
Artikelnummer: 11310799 | Fabrikantnummer: 240083 | EAN: 4015082400835
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 240083. Het EAN nummer is 4015082400835. Het interne artikelnummer is 11310799.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, Toepasbaar voor: DILM7-..., DILM9, DILM12, DILM15, DS7-34SX004, DS7-34SX007, DS7-34SX009, DS7-34SX012
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 16 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 0 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Breedte klem | 39 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product