Eaton Sol lastscheider ip65 2P 30a - 120922
Artikelnummer: 10384063 | Fabrikantnummer: 120922 | EAN: 4015081187522
Omschrijving
Eaton Industries P SOL lastscheider, breedte 100mm, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, nom. continustroom Iu 30A, 2 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep,
Het productnummer van de fabrikant is 120922. Het EAN nummer is 4015081187522. Het interne artikelnummer is 10384063.
Aanvullende informatie
Lastscheider, Afsluitbaarheid: In UIT-stand: ja, beschermingsgraad: IP65, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-3, TÜV-certificaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
SOL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 30 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 30 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 234 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.36 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product