Eaton Inbouwmodule ep mespatroonls 3P 6X GR000 RM - 143948
Artikelnummer: 10374565 | Fabrikantnummer: 143948 | EAN: 4015081404827
Omschrijving
Eaton Industries inbouwunit voor componentenopbouw
Het productnummer van de fabrikant is 143948. Het EAN nummer is 4015081404827. Het interne artikelnummer is 10374565.
Aanvullende informatie
Het normveld inbouwsysteem EP is een systeem voor opbouw van fabrieksklare, typebeproefde schakelapparaatcombinaties
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Met afdekking | Ja |
| Diepte | 41.5 mm |
| Met draagrail | Nee |
| Inbouwdiepte | 31.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product