Eaton Inbouwmodule ep, montageplaat hxb=150x250mm - 143916
Artikelnummer: 11080918 | Fabrikantnummer: 143916 | EAN: 4015081404506
Omschrijving
Eaton Industries XBoard XVTL EP inbouwunit voor componentenopbouw, kunststof, (bxhxd) 250x150x146.5mm, met afdekking, soort module montageplaat, inbouwdiepte 146.5mm, met montageplaat
Het productnummer van de fabrikant is 143916. Het EAN nummer is 4015081404506. Het interne artikelnummer is 11080918.
Aanvullende informatie
- Met montageplaat voor apparatuur met schroefbevestiging. - Montageniveau door bijbehorende afstandsbeugelset in diepte verstelbaar in stappen van 2,5 mm tot 60 mm - Uitvoering als verdiepte afschermplaat. - Geleverd exclusief snelsluitingen en handgrepen (APZB), afschermplaathouders en draagprofielen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XBoard
Toon alle producten in deze serie |
| Type | XVTL EP |
| Breedte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 150 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Met afdekking | Ja |
| Soort module | Montageplaat |
| Met draagrail | Nee |
| T.b.v. Kast serie | N.v.t. |
| Inbouwdiepte | 146.5 mm |
| Diepte | 146.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product