Eaton Inbouwmodule ep, montageplaat 72te hxb=450x500mm - 143921
Artikelnummer: 11080933 | Fabrikantnummer: 143921 | EAN: 4015081404551
Omschrijving
Eaton Industries XBoard XVTL EP inbouwunit voor componentenopbouw, kunststof, (bxhxd) 500x450x146.5mm, met afdekking, soort module montageplaat, inbouwdiepte 146.5mm, met montageplaat
Het productnummer van de fabrikant is 143921. Het EAN nummer is 4015081404551. Het interne artikelnummer is 11080933.
Aanvullende informatie
- Met montageplaat voor apparatuur met schroefbevestiging. - Montageniveau door bijbehorende afstandsbeugelset in diepte verstelbaar in stappen van 2,5 mm tot 60 mm - Uitvoering als verdiepte afschermplaat. - Geleverd exclusief snelsluitingen en handgrepen (APZB), afschermplaathouders en draagprofielen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XBoard
Toon alle producten in deze serie |
| Type | XVTL EP |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Met montageplaat | Ja |
| Hoogte | 450 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Soort module | Montageplaat |
| Met draagrail | Nee |
| T.b.v. Kast serie | N.v.t. |
| Inbouwdiepte | 146.5 mm |
| Diepte | 146.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Inbouwmodule ep, montageplaat 72te hxb=450x500mm
Artikelnummer: 11080933
Fabrikantnummer: 143921