Eaton Xpole installatieautomaat B karakteristiek 6a 4P 3 beveiligd incl nul 4te - 242986
Artikelnummer: 11157364 | Fabrikantnummer: 242986 | EAN: 4015082429867
Het productnummer van de fabrikant is 242986. Het EAN nummer is 4015082429867. Het interne artikelnummer is 11157364.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Inbouwdiepte | 70.5 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 0 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 0 kA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Verliesvermogen | 5.7 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 75 °C |
| Categorieën |
Krachtgroep
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 11157364
Fabrikantnummer: 242986