Eaton Installatierelais Z-SCH230/63-20 230 vac 63 A contacten 2M - 248859
Artikelnummer: 10319749 | Fabrikantnummer: 248859 | EAN: 4015082488598
Omschrijving
Eaton Industries Z SCH installatiehulpschakelaar modulair, 2 contacten als maakcontact, nevenapparaat mogelijk, beschermingsgraad (IP) IP40, spanningstype van de bedrijfsspanni AC, bedrijfsspanning (meetspanning) 440V, nom. bedrijfsstroom 63A, inbouwdiepte 60mm,
Het productnummer van de fabrikant is 248859. Het EAN nummer is 4015082488598. Het interne artikelnummer is 10319749.
Aanvullende informatie
Installatieschakelaar, meet-bekrachtigingsspanning 230V AC, nominale bedrijfsstroom bij AC1 63A, functie: 2 maakcontacten, specificaties conform IEC 61095, EN 61095, VDE 0660, IEC 60947-4-1, EN 60947-4-1, VDE, kapinbouwmaat 45mm, inbouwbreedte 3PE (52,5mm), railmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 63 A |
| Max. belasting TL-buis | 4060 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 2668 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 7740 W |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 8120 VA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 440 - 440 V |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| Bromvrij | Nee |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 195.5 - 253 V |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Installatierelais Z-SCH230/63-20 230 vac 63 A contacten 2M
Artikelnummer: 10319749
Fabrikantnummer: 248859