Eaton Kamrail B3.1/2-PKZ0-3P-63 A--MM2-vork-lengte 99 MM- - 044945
Artikelnummer: 11156710 | Fabrikantnummer: 044945 | EAN: 4015080449454
Omschrijving
Eaton Industries PKZ kamrail, zwart, lengte 99mm, geïsoleerd, uitvoering elektrische aansluiting vork, 3 polen, delingsmaat 54mm, 3 fasen, nom. continustroom Iu 63A, max. nom. bedrijfsspanning Ue 690V, geschikt voor aantal apparaten 2, toegekende stootspanning 6kV, breedte in module-eenheden 5.5,
Het productnummer van de fabrikant is 044945. Het EAN nummer is 4015080449454. Het interne artikelnummer is 11156710.
Aanvullende informatie
Draaistroomrailblok 3 polig voor voeding van 2 PKZM0-... met aan zijkant rechts aangebouwd hulpcontact of storingsmelder, lengte 99mm, aanrakingsveilig, ue = 690 V, iu = 63 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 2 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Lengte | 99 mm |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 54 mm |
| Breedte in module-eenheden | 5.5 |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kamrail B3.1/2-PKZ0-3P-63 A--MM2-vork-lengte 99 MM-
Artikelnummer: 11156710
Fabrikantnummer: 044945