Eaton Kamrail B3.1/4-PKZ0-3P-63 A--MM2-vork-lengte 207 MM- - 044947
Artikelnummer: 11156716 | Fabrikantnummer: 044947 | EAN: 4015080449478
Omschrijving
Eaton Industries PKZ kamrail, zwart, lengte 209mm, geïsoleerd, uitvoering elektrische aansluiting vork, 3 polen, delingsmaat 54mm, 3 fasen, nom. continustroom Iu 63A, max. nom. bedrijfsspanning Ue 690V, geschikt voor aantal apparaten 4, toegekende stootspanning 6kV, breedte in module-eenheden 11.5,
Het productnummer van de fabrikant is 044947. Het EAN nummer is 4015080449478. Het interne artikelnummer is 11156716.
Aanvullende informatie
Draaistroomrailblok 3 polig voor voeding van 4 PKZM0-... met aan zijkant rechts aangebouwd hulpcontact of storingsmelder, lengte 207mm, aanrakingsveilig, ue = 690 V, iu = 63 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Geschikt voor aantal apparaten | 4 |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 54 mm |
| Lengte | 209 mm |
| In te korten op maat | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 11.5 |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kamrail B3.1/4-PKZ0-3P-63 A--MM2-vork-lengte 207 MM-
Artikelnummer: 11156716
Fabrikantnummer: 044947