Eaton Kamrail evg-16/4phas/8modul 4P 80a 16 MM2 vork lengte 142,4 MM - 291475
Artikelnummer: 11156200 | Fabrikantnummer: 291475 | EAN: 4015082914752
Het productnummer van de fabrikant is 291475. Het EAN nummer is 4015082914752. Het interne artikelnummer is 11156200.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal polen | 4 |
| Kleur | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 8 |
| Aantal fasen | 4 |
| Lengte | 33 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0 kA |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 415 V |
| Delingsmaat | 0 mm |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Geschikt voor aantal apparaten | 0 |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 11156200
Fabrikantnummer: 291475