Eaton Kamrail evg 3P 80 A 16 MM2 vork lengte 373,8 MM - 291485
Artikelnummer: 11156239 | Fabrikantnummer: 291485 | EAN: 4015082914851
Omschrijving
Eaton Industries EVG kamrail, lengte 33mm, diameter 16mm², geïsoleerd, geschikt voor apparaten met hulpsch, uitvoering elektrische aansluiting vork, 3 polen, 3 fasen, nom. continustroom Iu 80A, max. nom. bedrijfsspanning Ue 415V, geschikt voor aantal apparaten 2, toegekende stootspanning 4kV,
Het productnummer van de fabrikant is 291485. Het EAN nummer is 4015082914851. Het interne artikelnummer is 11156239.
Aanvullende informatie
Railsysteem: overlappingen worden geminimaliseerd Toepassing van eindkappen vervalt Bespaart 30% van de montagetijd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Kleur | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 2 |
| Lengte | 33 mm |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 415 V |
| Doorsnede | 16 mm² |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kamrail evg 3P 80 A 16 MM2 vork lengte 373,8 MM
Artikelnummer: 11156239
Fabrikantnummer: 291485