Eaton Kunststof kast inbouw voor PKZM01 ip40 - 281633
Artikelnummer: 10301431 | Fabrikantnummer: 281633 | EAN: 4015082816339
Omschrijving
Eaton Industries PKZ schakelaarkast leeg inbouw, (bxhxd) 85x129x80mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP40
Het productnummer van de fabrikant is 281633. Het EAN nummer is 4015082816339. Het interne artikelnummer is 10301431.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar-kast voor directe integratie in de machine
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 129 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Inbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product