Eaton Kunststof kast ip41 voor PKZM0 - 219653
Artikelnummer: 10557073 | Fabrikantnummer: 219653 | EAN: 4015082196530
Omschrijving
Eaton Industries PKZ schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 100x181x104mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP40, incl. uitsparing
Het productnummer van de fabrikant is 219653. Het EAN nummer is 4015082196530. Het interne artikelnummer is 10557073.
Aanvullende informatie
Kast (klein) voor PKZ0, met uitsparing 45mm, beschermingsgraad IP40, glasvezelversterkt polycarbonaat, onderkast RAL 9005, zwart/bovenkast RAL 7035, lichtgrijs, metrische voorgeperste gaten, boven, onder en in de achterwand, kabeldoorsteekmembraan, stuurkabeldoorvoer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 100 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product