Eaton Kunststof kast ip65 voor D3-4 - 105859
Artikelnummer: 10810519 | Fabrikantnummer: 105859 | EAN: 4015081056361
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 100x181x100mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) overig
Het productnummer van de fabrikant is 105859. Het EAN nummer is 4015081056361. Het interne artikelnummer is 10810519.
Aanvullende informatie
Kast (klein), beschermingsgraad IP65, glasvezelversterkt polycarbonaat, onderkast RAL 9005, zwart/bovenkast RAL 7035, lichtgrijs, midden van de metrische voorgeperste gaten, boven, onder en in de achterwand, signaallamp L. in gat M20/M25 inbouwbaar, voor schakelaars T3-../Z, 3-4 schakelkamers
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 181 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product