Eaton Dilem magneetschakelaar ac 4KW 9a ac3 schroefaansluiting 3cont - 052302
Artikelnummer: 10876621 | Fabrikantnummer: 052302 | EAN: 4015080523024
Omschrijving
Eaton Industries DILEM magneetschakelaar, (bxhxd) 45x58x51mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 3.7kW, 1 hulpcontacten als maakcon, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 052302. Het EAN nummer is 4015080523024. Het interne artikelnummer is 10876621.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, Toepassing: Mini-hulprelais voor motoren en ohmse belastingen, Magneetschakelaars DILEM, Gebruikscategorie: AC-1: Niet inductieve of zwak inductieve belasting, weerstandsoven, AC-3: kooiankermotor: aanlopen, uitschakelen tijdens draaien, AC-4: kooiankermotor: aanlopen, tegenstroomremmen, omkeren, tippen, Aansluittechniek: Schroefklemmen, Aanwijzingen: Geschikt ook voor motoren uit de efficiencyklasse IE3., IE3-apparaten zijn met het logo op de verpakking gemarkeerd., Beschrijving: met hulpcontact, polen: 3-polig, nom. bedrijfsstroom AC-3 380 V 400 V: Ie= 9 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 22 A, in kast: Ith= 16 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom 1-polig open: Ith= 50 A, in kast: Ith= 40 A, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 2.2 kW, 380 V 400 V: P= 4 kW, 660 V 690 V: P= 4 kW, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-4 220 V230 V: P= 1.5 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V690 V: P= 3 kW, Toepasbaar voor: DILEM, DILE, Contacten M = maakcontact: 1 M, Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILEM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 51 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 58 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.6 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 3 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 3.7 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Dilem magneetschakelaar ac 4KW 9a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10876621
Fabrikantnummer: 052302