Eaton Dilm magneetschakelaar ac 45KW 95a ac3 schroefaansluiting 3cont - 239527
Artikelnummer: 11155447 | Fabrikantnummer: 239527 | EAN: 4015082395278
Omschrijving
Eaton Industries DILM magneetschakelaar, (bxhxd) 90x170x175mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 55kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 239527. Het EAN nummer is 4015082395278. Het interne artikelnummer is 11155447.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, Toepassing: Magneetschakelaar voor motoren, Complete apparatuur tot 170 A, Gebruikscategorie: AC-1: Niet inductieve of zwak inductieve belasting, weerstandsoven, AC-3: kooiankermotor: aanlopen, uitschakelen tijdens draaien, AC-4: kooiankermotor: aanlopen, tegenstroomremmen, omkeren, tippen, Aansluittechniek: Schroefklemmen, Aanwijzingen: Geschikt ook voor motoren uit de efficiencyklasse IE3., IE3-apparaten zijn met het logo op de verpakking gemarkeerd., nom. bedrijfsstroom AC-3 380 V 400 V: Ie= 95 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 130 A, in kast: Ith= 100 A, nom. bedrijfsstroom AC-1 Thermische nominaal stroom 1-polig open: Ith= 275 A, in kast: Ith= 250 A, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-3 220 V230 V: P= 30 kW, 380 V 400 V: P= 45 kW, 660 V690 V: P= 75 kW, max. nom. vermogen draaistroommotoren 50 - 60 Hz AC-4 220 V230 V: P= 16 kW, 380 V 400 V: P= 26 kW, 660 V690 V: P= 35 kW, Contacten M = maakcontact: 2 M, Contacten V = verbreekcontact: 2 V, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50012., met Spiegel-contact., Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 170 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 175 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 45 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 95 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 130 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 50 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 26 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 55 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 45KW 95a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 11155447
Fabrikantnummer: 239527