Eaton Dilm magneetschakelaar ac 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 4cont - 109826
Artikelnummer: 10545418 | Fabrikantnummer: 109826 | EAN: 4015081093960
Omschrijving
Eaton Industries DILM P magneetschakelaar, (bxhxd) 58x85x97mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 4 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 11kW, 1 hulpcontacten als maakcon, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 240V,
Het productnummer van de fabrikant is 109826. Het EAN nummer is 4015081093960. Het interne artikelnummer is 10545418.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, Toepassing: Magneetschakelaar voor 4-polige verbruikers, Magneetschakelaars tot 200 A, 4-polig, Gebruikscategorie: AC-1: Niet inductieve of zwak inductieve belasting, weerstandsoven, AC-3: kooiankermotor: aanlopen, uitschakelen tijdens draaien, Aansluittechniek: Schroefklemmen, polen: 4-polig, 380 V 400 V: Ie= 25 A, Thermische nominaal stroom, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 45 A, in kast: Ith= 36 A, Thermische nominaal stroom 1-polig open: Ith= 117 A, in kast: Ith= 105 A, 220 V 230 V: P= 7.5 kW, 380 V 400 V: P= 11 kW, 660 V 690 V: P= 14 kW, Contacten M = maakcontact: 1 M, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50012., Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 58 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 45 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 7 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 11 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 4cont
Artikelnummer: 10545418
Fabrikantnummer: 109826