Eaton Dilm magneetschakelaar ac 18,5KW 40a ac3 schroefaansluiting 4cont - 109855
Artikelnummer: 10545424 | Fabrikantnummer: 109855 | EAN: 4015081094233
Omschrijving
Eaton Industries DILM P magneetschakelaar, (bxhxd) 74x115x132mm, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 4 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 22kW, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 240V,
Het productnummer van de fabrikant is 109855. Het EAN nummer is 4015081094233. Het interne artikelnummer is 10545424.
Aanvullende informatie
Magneetschakelaar, Toepassing: Magneetschakelaar voor 4-polige verbruikers, Magneetschakelaars tot 200 A, 4-polig, Gebruikscategorie: AC-1: Niet inductieve of zwak inductieve belasting, weerstandsoven, AC-3: kooiankermotor: aanlopen, uitschakelen tijdens draaien, Aansluittechniek: Schroefklemmen, polen: 4-polig, 380 V 400 V: Ie= 40 A, Thermische nominaal stroom, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 63 A, in kast: Ith= 50 A, Thermische nominaal stroom 1-polig open: Ith= 162 A, in kast: Ith= 146 A, 220 V 230 V: P= 12.5 kW, 380 V 400 V: P= 18.5 kW, 660 V 690 V: P= 23 kW, Aanwijzingen: Contactbezetting conform EN 50012., Stroomtype AC/DC: wisselstroombekrachtiging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 132 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 25 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 40 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 63 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 12 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 22 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 18,5KW 40a ac3 schroefaansluiting 4cont
Artikelnummer: 10545424
Fabrikantnummer: 109855