Eaton Motorstarter combinatie MSC-D-4-M7(230V50HZ) - 283143
Artikelnummer: 11157334 | Fabrikantnummer: 283143 | EAN: 4015082831431
Omschrijving
Eaton Industries MSC D motorstarter/motorstarter combi., type motorstarter directstarter, instelbereik overbelastingsbeveilig 2.5 - 4A, met kortsluitactivering, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, nom. bedrijfsstroom Ie 3.6A, aanloopklasse CLASS 10,
Het productnummer van de fabrikant is 283143. Het EAN nummer is 4015082831431. Het interne artikelnummer is 11157334.
Aanvullende informatie
Directstarter, basiscomponent: MSC, Aanwijzingen: Geschikt ook voor motoren uit de efficiencyklasse IE3., IE3-apparaten zijn met het logo op de verpakking gemarkeerd., , Motorgegevens, nom. vermogen AC-3 380 V 400 V 415 V: P= 1.1, 1.5 kW, Instelbereik thermische beveiliging: Ir= 2.5 - 4 A, Coördinatieklasse: Coördinatieklasse 1, Coördinatieklasse 2, Bedieningsspanning: 230 V 50 Hz, 240 V 60 Hz, Wisselspanning, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-4-1, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MSC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 95 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Met kortsluitactivering | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Hoogte | 180 mm |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 55 °C |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 3.6 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 1.5 kW |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Opgenomen vermogen | 1.4 W |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Met transformator | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 0.75 kW |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 4 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 400 V | 50000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 230 V | 50000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2.5 - 4 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 2 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Huidige product