Eaton Opbouwkast 12 inbouwplaatsen - 222688
Artikelnummer: 10543147 | Fabrikantnummer: 222688 | EAN: 4015082226886
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan drukknopkast leeg, (bxdxh) 160x240x125mm, behuizing kunststof, bovendeel behuizing grijs, 12 commandoposities, bouwvorm behuizing opbouwbehuizing, 1 rijen horizontaal, 1 rijen verticaal, beschermingsgraad (IP) IP66, beschermingsgraad (NEMA) 3R, doorsnede opening 22.5mm,
Het productnummer van de fabrikant is 222688. Het EAN nummer is 4015082226886. Het interne artikelnummer is 10543147.
Aanvullende informatie
Opbouwkast, Kast: Kunststof, Met RVS-schroeven, inbouwplaatsen: 12, beschermingsgraad: IP66, kleur RAL-waarde: RAL 7035, kleur: Onderkast antraciet, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Toepasbaar voor: 12 x 22,5, Toepasbaar voor: (Verlichte) drukknoppen, (Verlichte) keuzeschakelaars, Drukknoppen met sleutelbediening, Signaallamp, gecontroleerde stop-/noodstopknoppen met geel schild
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Aantal commandoposities | 12 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Doorsnede openingen | 22.5 mm |
| Categorieën |
Drukknopkast
Industrieel |
Huidige product