Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 240MM² 20-20MM - 002283
Artikelnummer: 10876699 | Fabrikantnummer: 002283 | EAN: 4015081995400
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem aardelektrode, koper, aansluitdoorsnede 4 - 16mm², klembereik ronde geleider 4 - 16mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is 002283. Het EAN nummer is 4015081995400. Het interne artikelnummer is 10876699.
Aanvullende informatie
xEnergy
Railsysteemklemmen, voor railsysteemkast CI, aansluiting band of kabel, toepasbaar voor railsystemen Cu 20x5, cu 20x10, cu 20x15, aansluitdoorsnede vlakbandkabel=3x9x0.8 tot 11x21x1, aansluitdoorsnede rondkabel=35-240, 35-185mm², nominale bedrijfsstroom Ie=100A-630A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Railsysteemklemmen, voor railsysteemkast CI, aansluiting band of kabel, toepasbaar voor railsystemen Cu 20x5, cu 20x10, cu 20x15, aansluitdoorsnede vlakbandkabel=3x9x0.8 tot 11x21x1, aansluitdoorsnede rondkabel=35-240, 35-185mm², nominale bedrijfsstroom Ie=100A-630A
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 240 mm² |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Breedte klem | 38 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 630 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Stroomrailbreedte | 20 - 20 mm |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 240MM² 20-20MM
Artikelnummer: 10876699
Fabrikantnummer: 002283