Eaton Signaallampen groen - 208690
Artikelnummer: 12394966 | Fabrikantnummer: 208690 | EAN: 4015082086909
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan L signaallamp frontelement, lens groen, bouwvorm lens rond, uitvoering lens hoog, 1 in te bouwen signaallampe, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP67/IP69K, beschermingsgraad (NEMA) 4X. 13, gatdiameter 22.5mm, hoogte opening 22.5mm, frontrand overig, frontrand kunststof,
Het productnummer van de fabrikant is 208690. Het EAN nummer is 4015082086909. Het interne artikelnummer is 12394966.
Aanvullende informatie
Signaallampen, Assortiment: Toebehoren, Bouwvorm: Conisch, Beschrijving: in gat M20/M25 inbouwbaar, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: nee
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur lens | Groen |
| Aantal in te bouwen signaallampen | 1 |
| Uitvoering lens | Hoog |
| Kleur frontrand | Overig |
| Hoogte opening | 22.5 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product