Eaton Signaalschakelaar Z-S/3S 230 vac 16 A contacten 3M breedte 1te - 248334
Artikelnummer: 10934593 | Fabrikantnummer: 248334 | EAN: 4015082483340
Omschrijving
Eaton Industries Z S inbouwschakelaar modulair, nom. (meet)stroom 20A, schakelfunctie stuurschakelaar, 3 contacten als maakcontact, 3 polen, beschermingsgraad (IP) IP40, breedte in module-eenheden 1, inbouwdiepte 80mm, kapje (kalotje) overig, kortsluitvastheid (Icw) 10kA, lamptype overig,
Het productnummer van de fabrikant is 248334. Het EAN nummer is 4015082483340. Het interne artikelnummer is 10934593.
Aanvullende informatie
Stuurschakelaar, functie: 3 maakcontacten, nominale bedrijfsstroom 16A, nom. bedrijfsspanning 230/400V AC, kortsluitvastheid 10kA, kapinbouwmaat 45mm, inbouwbreedte 1PE (17,5mm), railmontage, klemdoorsnede 1-10 mm², uitvoering conform IEC 60669, VDE 0632
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Lamptype | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Inbouwdiepte | 80 mm |
| Opdruk/indicatie | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Met signaallamp | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Lampvoet | Overig |
| Gedwongen scheiding (volgens DIN VDE 0113) | Nee |
| Schakelfunctie | Stuurschakelaar |
| Nom. afschakelvermogen | 0.02 kA |
| Kleur kapje (kalotje) | Overig |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Signaalschakelaar Z-S/3S 230 vac 16 A contacten 3M breedte 1te
Artikelnummer: 10934593
Fabrikantnummer: 248334