Eaton Sleutelschakelaar 2 standen zwart vast - 072376
Artikelnummer: 12453871 | Fabrikantnummer: 072376 | EAN: 4015080723769
Het productnummer van de fabrikant is 072376. Het EAN nummer is 4015080723769. Het interne artikelnummer is 12453871.
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M16
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Vierkant |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 12453871
Fabrikantnummer: 072376
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.