Eaton Stappenschakelaar 1P ie=12a FS 0-6 45° vast 48x48mm inbouw - 095803
Artikelnummer: 10560655 | Fabrikantnummer: 095803 | EAN: 4015080958031
Omschrijving
Eaton Industries besturingsschakelaar, uitvoering schakelaar standenschakelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat, met nulstand, frontschildgrootte 48x48mm, 1 pool, 7 schakelstanden, geschikt voor frontbevestiging, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65,
Het productnummer van de fabrikant is 095803. Het EAN nummer is 4015080958031. Het interne artikelnummer is 10560655.
Aanvullende informatie
Stappenschakelaar, Assortiment: Stuurschakelaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3, Typekenner: T0, Met zwarte draaigreep en frontplaat, Contacten: 6, Aantal niveaus: 6 stappen 45°, beschermingsgraad: Front IP65, Bouwvorm: inbouw, Schakelhoek: 45 °, Schakelverhouding: vast, Met 0-stand, 3 schakelkamer(s), nominale continu stroom: Iu= 20 A, Frontplaat: 0-6
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Met nulstand | Ja |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Frontmontage | Ja |
| Aantal schakelstanden | 7 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product
Eaton Stappenschakelaar 1P ie=12a FS 0-6 45° vast 48x48mm inbouw
Artikelnummer: 10560655
Fabrikantnummer: 095803